Денис Поданчук
модератор, спікер

Знайомтеся: Денис Поданчук. Ідеаліст, джентельмен, борець, модератор і спікер Громадського хабу.

26 років працював в USAID айтішником: 400+ проектів різного масштабу. 31 березня минулого року закінчив черговий проект і вирішив: досить, я можу більше.

Хочеться жити не дарма. Не знаю, скільки мені залишилося. Думаю, до 10 років активного періоду. Це 1-2 серйозних «постріли». Хочу використати їх гідно.

Для мене жити не дарма – це віддавати. Життя – тобі, ти – іншим.

У мене вдома діють три простих правила: ми не беремо останнє, наші дівчата не носять тяжке, ми не кидаємо своїх – чого б це не коштувало.

Люблю читати – у нас 5000 книг в бібліотеці. Найбільше надихають Стругацькі.

Я – хороший організатор, мені подобається бути занудним, конструктивним, люблю систематизувати і вдосконалювати. Мені завжди подобалося вдосконалювати.

Займаючись волонтерством, часто стикаюся з абсурдними ситуаціями. Ось на одній вулиці стоїть бусик, наполовину заповнений, щоб їхати в АТО. І люди шукають, чим би ще заповнити. У двох кварталах інші люди з гуманітаркою шукають бусик.

Так ми створили систему «АТО-логістика». Вона покликана систематизувати волонтерську допомогу.

Кращий спосіб змінити життя держави на краще – технологічні інновації. Якби не винайшли мобілки, не було б Майдану.

У вересні 2014 заснував Народне Конструкторське Бюро. НКБ вирішує будь-які завдання. В першу чергу – ексклюзивні технічні рішення для фронту. Живемо під девізом: сьогодні для фронту, завтра для країни.

Ненавиджу маніпуляторів і маніпуляції, легко їх виявляю. Прощаю маніпуляторів з благородними мотивами. А ще дітей і жінок – у них це безневинна хитрість, вбудований механізм.

Нормативно-правові документи – ось де поле для маніпуляцій, ось де туман і чорт ногу зломить. Тому я розробив методику Логіко-Семантико-Структурного Аналізу. ЛСС-аналіз допомагає «перекласти» будь-який нормативно-правовий документ на мову, зрозумілу людям. Без сміття і подвійних формулювань – тільки суть.

Не шукайте чесних людей не давайте красти. За 3 тижні в Комісії з розподілу державних коштів домігся, щоб всю діяльність комісії записували на відео і оприлюднювали. Просто і дієво!

Хороша штука – робити не для себе, але для інших. Робиш щось хороше і нікому не розповідаєш, а всередині – приємно.Саме тому я прийшов в Хаб. Тут кожен день реалізую потребу допомагати. Ми допомагаємо тим, хто допомагає – краще не придумаєш!

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Опублікувати коментар