Наталія Козак
Керівник проектів

Керівник проектів, HR ГО «Громадський Хаб». Людина, яка називає себе реалістом і водночас мрійником, а зі всіх жанрів художньої літератури перевагу віддає науковій фантастиці. 

Випускниця факультету менеджменту КПІ. Одна з небагатьох зі свого потоку, хто пішов працювати за спеціальністю. Починала у консалтингової компанії «Український центр післяприватизаційної підтримки підприємств» у якості консультанта, потім керівника проектів.
Ми допомагали підприємствам пострадянського простору переходити на ринкові рейки. Займалися розробкою інвест-планів, стратегіями розвитку, реструктуризацією підприємств та організацій. 

Маю бачити результат. Часто консультанти не беруть участь у впровадженні та не бачать результатів своїх напрацювань. А для мене не відчувати результату — нецікаво. 

Тому пішла працювати всередину великої бізнес-структури, яка потребувала на впорядкування. Затрималася там на 12 років — доки бачила вплив, доцільність та результати своєї роботи. 

Моя теперішня робота — досвід, якого ще пошукати. В громадських структурах немає такого важеля впливу на співробітників, як, наприклад, у бізнесі. Люди тут більш незалежні, але й більш вмотивовані на отримання позитивного результату. 

У Громадському Хабі бачу, задля якої мети працюю. Так само, як і всі, хто поруч. Чим сильніший громадський сектор, тим успішніша країна. Громадський Хаб для своєї діяльності обрав такий шлях: через надання професійних сервісів, допомоги на партнерських засадах ми робимо активістів, ті самі 5-10 відсотків активних громадян, які рухають суспільство, сильнішими. Допомагаємо втілювати їхні проекти чи ініціативи в життя. І в підсумку збільшуємо кількість успішних історій. Чим їх більше — тим сильніший громадський сектор, тим більше довіри до нього у суспільстві, тим успішніша країна. 

Команда Громадського Хабу — молоді душею мрійники. Коли тільки починали створювати команду, виявилось, що майже всі ми — прихильники творчості Стругацьких. Це було несподівано й приємно. Бо з юнацтва й дотепер мій улюблений літературний жанр — наукова фантастика. Вірю в невідворотність прогресу. 

Започаткувати зміни легше романтикам. У реалістів немає такої сильної харизми, що може повести за собою людей. Але хтось має розпочати процес змін, а хтось має їх підтримати та допомогти втілити в життя. І тут реалісти дуже доречні.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Опублікувати коментар