• Ми

    команда професіоналів і однодумців з жагою змінити країну на краще. Наша місія – сприяти формуванню громадяньского суспільства в Україні. Ми цінуємо і пропагуємо Свободу, Відповідальність, Гуманність, Доброчесність, Активну громадянську позицію.

Денис Поданчук
Ідеаліст, джентельмен, борець, модератор і спікер Громадського хабу.

View details

Наталія Козак
Керівник проектів, HR ГО «Громадський Хаб». Людина, яка називає себе реалістом і водночас мрійником, а зі всіх жанрів художньої літератури перевагу віддає науковій фантастиці.

View details

Михайло Богатир
бухгалтер-агроном, гуманіст-мізантроп, рокер-басист, фандрейзер Громадського Хабу

View details

Ігор Арбатов
Виконавчий директор ГО «Громадський Хаб», економіст за фахом, має багаторічний досвід фінансового менеджменту та аудиту міжнародних проектів, координатор команди фандрейзерів ХАБу. Вірить в прогрес. Вважає, що діти виховують дорослих, а не навпаки. І в цьому питанні їм точно можна довіряти.

View details

Катерина Кольцова
Digital-фахівець Громадського Хабу, соціальний і музейний працівник, психолог, модель, професійна волейболістка, художник-ілюстратор. Красива жінка з великими талантами розповідає про те, як знайшла нарешті діяльність мрії.

View details

Дмитро Лисюк
Cпеціаліст з SEO та SMM, веб-дизайнер ГО «Громадський Хаб», філолог і соціолог за фахом, філософ – за станом душі, любитель вчити та вчитися.

View details